Festiwal Czasu wolnego za nami

W miniony weekend promowaliśmy Powiat Gdański na targach turystyki i czasu wolnego pn. „Free Time Festiwal” w Gdańsku. Spotkanie z sokolnikiem, warsztaty z obróbki bursztynu, możliwość zaopatrzenia się w materiały promocyjne regionu, a także poznanie kultury i skosztowanie wyjątkowych kaszubskich wypieków – to tylko niektóre z atrakcji naszego stoiska. Zainteresowanie wzbudzała także sama aranżacja powierzchni wystawienniczej, przygotowana na wzór dawnej osady rzymskiej.

Wspólnie z Faktorią w Pruszczu Gdańskim, Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim oddział w Kolbudach i w Pruszczu Gdańskim, a także Lokalną Organizacja Turystyczna Powiatu Gdańskiego udało nam się przedstawić nasz region jako atrakcyjny turystycznie, kulturowo, a także przyjazny turystom jak i jego mieszkańcom.