Przebudowa obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej Nr 2204G

Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim informuje, iż w dniu 30 lipca 2014 r. rozpocznie się przebudowa obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej Nr 2204G Przywidz – Bliziny w miejscowości Przywidz. W trakcie prowadzenia robót mostowych przewiduje się całkowite zamknięcie drogi w obrębie mostu. Ruch kołowy skierowany zostanie na objazd drogą wojewódzką nr 221 i drogą wojewódzką nr 233. Zakończenie robót remontowych przewiduje się na dzień 30.09.2014 r. W przypadku jakichkolwiek zmian dodatkowe informacje pojawią się na stronie internetowej Powiatu: www.powiat-gdanski.pl. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i prosimy wszystkich użytkowników o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Przebudowa mostu