16 Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza zakończona sukcesem

W dniach 18-19-20 maja 2018r.na terenie Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-Spożywczego Renk w Gdańsku po raz kolejny odbyła się wystawa Wiosna w Ogrodzie. Młodzież z ZSOiO w Pruszczu Gdańskim pod opieką nauczycieli przygotowała aranżację stoiska wystawowego, które zdobyło I miejsce w kategorii Najciekawsza Aranżacja stoiska - Młodzi Projektanci oraz Nagrodę Publiczności.

Tematem przewodnim była propozycja zagospodarowania skrzynek balkonowych tarasu z niewielkim przylegającym  trawnikiem do którego w komponowaliśmy elementy dekoracyjne w postaci dziewczyny uplecionej z pędów winobluszczu, latarni wykonanych z pni drzew i ogródka na dachu altanki.

Stoisko przygotowywali uczniowie klasy II TAK:

Alicja Suchomska, Natalia Marczak, Kamil Kolczak, Marcin Miklaszewski, Stanisław Michałowski.

Opiekunowie: Ewa Hawrylak, Mirosława Pozorska.