Ankieta „Strategia rozwoju elektromobilności Powiatu Gdańskiego na lata 2020 - 2040”

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Panią/Pana do wzięcia udziału w wypełnieniu ankiety związanej z opracowaniem „Strategii rozwoju elektromobilności Powiatu Gdańskiego na lata 2020 - 2040”. Strategia opracowywana przez Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim będzie miała na celu nakreślenie oraz skonkretyzowanie dotychczasowych wstępnych koncepcji, związanych z szeroko pojętym ograniczeniem niskiej emisji komunikacyjnej, przede wszystkim w kontekście elektromobilności. Głównym zadaniem Strategii będzie wskazanie aktualnych niedostatków i wymiernych potrzeb mieszkańców, oraz określenie kierunków rozwoju naszego regionu w obszarze nowoczesnego transportu i komunikacji. Elektromobilność to ogół zagadnień dotyczących stosowania i użytkowania pojazdów z napędem elektrycznym. Aby jak najlepiej poznać Państwa preferencje i sugestie dotyczące transportu na terenie powiatu gdańskiego, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższych pól. Dane pozyskane dzięki ankiecie będą podstawą dla sporządzenia rzetelnego dokumentu diagnozującego problemy i potrzeby mieszkańców powiatu.

Opracowanie Strategii wynika także z regulacji, wprowadzonych Ustawą z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

W przypadku problemów z wypełnieniem ankiety pomocy udziela pracownik Fundacji na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii - Julianna Kukla, tel. 506 362 457, mail: j.kukla@fewe.pl od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Ankieta będzie aktywna w dniach 20.05.2020 r. ÷ 30.06.2020 r.

Z góry dziękujemy Państwu za poświęcony czas oraz zaangażowanie.