BEZPŁATNE zawodowe kursy dla dorosłych

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa pracowników na bezpłatne szkolenia

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego (CENiR)  jest realizatorem specjalistycznych kursów zawodowych oraz zawodowych kursów języka angielskiego oraz niemieckiego w ramach realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020."

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby dorosłe chcące podnieść swoje kwalifikacje. Udział w kursach mogą wziąć mieszkańcy woj. pomorskiego - osoby pracujące i niepracujące, które ukończyły 18 rok życia. Te same osoby mogą brać udział w kilku wybranych przez nich szkoleniach.

Można skorzystać z kursów w zakresie:

Kurs zawodowy języka angielskiego dla dorosłych o profilu mechatronicznym (ilość miejsc wolnych-15)

Kurs zawodowy języka angielskiego o profilu logistycznym (ilość miejsc wolnych-5)

POMIARY W UKŁADACH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH (ilość miejsc wolnych-7) (grupa 20 osób łączna liczba godzin kursu 60)

WYKONANIE POMIARÓW W UKŁADACH PNEUMATYKI I HYDRAULIKI (ilość miejsc wolnych – 10) (grupa 20 osób łączna liczba godzin kursu 40)

OBSŁUGIWANIE URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW MECHATRONICZNYCH (ilość miejsc wolnych – 6) (grupa 20 osób łączna liczba godzin kursu 40)

TECHNIKI WYTWARZANIA I KONSTRUKCJE MECHANICZNE (ilość miejsc wolnych-15)

*godziny lekcyjne

Miejsce szkoleń:  Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie, ul. Rataja 12.

*Wyjątek!! Kurs zawodowy j. angielski mechatroniczny oraz j. angielski logistyczny odbędzie się w Zespole Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 4, 83-000 Pruszcz Gdański

Szkolenia są całkowicie bezpłatne i odbywają się poza godzinami pracy tj. w weekendy lub w dni robocze w godzinach popołudniowych.

Serdecznie zachęcam do skorzystania ze szkoleń.

W załączeniu  formularz rekrutacyjny, który należy uzupełnić i przesłać na adres: biznes@edu-consulting-szkolenia.pl

Zgłoszenia także przyjmujemy telefonicznie: 668-610 998.

Liczba miejsc ograniczona!

Plik formularz rekrutacyjny178.49 KB