Biblioteka pedagogiczna w Pruszczu Gd. w czasie pandemii pracuje bez zmian

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka – Filia w Pruszczu Gdańskim nadal jest czynna i zaprasza czytelników oraz osoby chcące skorzystać z jej zbiorów w godzinach 10.00 – 17.00 do swojej siedziby przy ulicy Obrońców Pokoju 6.
Od wielu lat biblioteka ma dodatkową usługę dla czytelników – darmową bazę ebooków Ibuk Libra.
W tym roku dla czytelników przygotowane jest ponad 2 400 tytułów dostępnych w chmurze online. Książki z różnych dziedzin wiedzy są dostępne po zapisaniu się do biblioteki i otrzymaniu indywidualnego kodu PIN. Kod ważny jest przez rok - do października 2021 roku.
Dostęp do Ibuka cieszy się wielką popularnością wśród czytelników. Mogą oni z każdego urządzenia i o dowolnej porze połączyć się z bazą online i z niej korzystać.
Serdecznie zapraszamy.