Dudziak, Dymna i Gajos w bibliotece

Znane są już pierwsze tegoroczne plany Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim.

Na początek rusza akcja „Zima, 2015”, podczas której w bibliotece odbywać się będą zajęcia skierowane do młodszych odbiorców. Obok warsztatów plastycznych i balu karnawałowego, w programie jest także koncert pod tytułem „Nasz zakochany świat 70 lat”, który odbędzie się 13 02 2015 roku.

Biblioteka to tradycyjnie spotkania dla dorosłych. W marcu w zabytkowej pastorówce przy ulicy Wojska Polskiego pojawią się między innymi: Zbigniew Buczkowski, Krzysztof Kowalewski i piosenkarka Urszula Dudziak. W kwietniu gościć będziemy Janusza Gajosa a październiku Annę Dymną.

Nie zabraknie spotkań autorskich i warsztatów teatralnych dla dzieci, historycznych niespodzianek na Noc Muzeów, Pikniku czytelniczego i uroczystego Narodowego Czytania 5 września. Dla koneserów panie z biblioteki przewidziały kontynuację Dyskusyjnego Klubu Książki. Będzie się działo!