Obserwuj nas:

Serdecznie zapraszamy na VII edycję niezwykłego wydarzenia artystycznego – Festiwalu Objazdowych Teatrów Lalkowych Młodego Widza FOTEL. Impreza odbędzie się w urokliwym Juszkowie 26 sierpnia 2023, na terenie Centrum Rekreacji nad Radunią.

To niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w jednym z najważniejszych festiwali lalkowych w kraju. Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański jako organizator przygotował bogaty program, który wciągnie zarówno młodszych, jak i starszych miłośników teatru.

W trakcie tego niezapomnianego wydarzenia będzie okazja delektować się dziesięcioma przedstawieniami, które ożywiają świat lalek i marzeń. A co najlepsze, cała oferta kulturalna festiwalu będzie dostępna zupełnie bezpłatnie!

Tegoroczna edycja FOTELA rozpocznie się dwoma spektaklami. Na głównej scenie zagoszczą artyści z Teatru Pod Orzełkiem z Białegostoku, którzy przeniosą widzów w świat baśni przedstawieniem „3 x królewna, 3 x smok”. Natomiast na scenie numer 2 pojawi się TeatRyle z Poznania ze spektaklem „Mój przyjaciel pies”.

Na zakończenie tego niezwykłego dnia goście będą mieli przyjemność oglądać emocjonujące widowisko „Don Kichot” w wykonaniu teatru Hom z Tychów. To będzie prawdziwa artystyczna uczta.

A to nie wszystkie atrakcje! W strefie małej gastronomii będzie można posilać się rozmaitymi przysmakami, podziwiając malowniczy krajobraz Doliny Raduni.

Zapraszamy serdecznie na Festiwal Objazdowych Teatrów Lalkowych Młodego Widza FOTEL 2023! To wyjątkowa szansa by zanurzyć się w magii teatru lalkowego – pełnego emocji, fantazji i niesamowitych opowieści.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.festiwaljuszkowo.pl

Do zobaczenia w Juszkowie!

 

Gminy Powiatu Gdańskiego