FESTIWAL PRACY I AKTYWNOŚCI SENIORÓW

W dniu 8 października 2019 r. w hali AmberExpo w Gdańsku przy ul. Żaglowej 11 odbędzie się Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów. Wydarzenie rozpocznie się
o godzinie 10.00 i potrwa do 15.30.

Organizatorem Festiwalu jest Gdański Urząd Pracy oraz Centrum Pracy Seniorek
i Seniorów.

Największa z festiwalowych stref poświęcona będzie pracy. W tym roku na seniorów szukających atrakcyjnego zatrudnienia czekać będzie 50 pracodawców. Wśród nich nie zabraknie zarówno lokalnych przedsiębiorców, jak i uznanych międzynarodowych marek. Większość firm oferować będzie zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu), dostosowane do potrzeb oraz możliwości dojrzałych mieszkańców Trójmiasta i okolic.

W hali AmberExpo zaparkuje też specjalny rekrutobus. Przestrzenny samochód,
w którym będzie można sprawdzić propozycje zatrudnienia w państwach Unii Europejskiej, a także przejść pierwszy etap rekrutacji na oferowane stanowiska pracy.

Nie zabraknie także eksperckich porad. Wskazówek, jak napisać skuteczne CV oraz w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, udzielać będą doradcy zawodowi z Gdańskiego Urzędu Pracy oraz Centrum Pracy Seniorek i Seniorów.

Więcej informacji i porad będzie czekać na Seniorów również w pozostałych strefach:

• Zdrowego Stylu Życia
  • Mody i Urody
  • Nowych Technologii
  • Bezpieczeństwa, Informacji i Wolontariatu
  • Wypoczynku i Kultury

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji znaleźć można na www.festiwalaktywnosci.pl

PDF icon Plakat4.79 MB
PDF icon Program3.53 MB