Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie na realizację Waszych pomysłów!

Wszystkie osoby zainteresowane Funduszem AKUMULATOR SPOŁECZNY i potencjalnych wnioskodawców zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące dotacji na działania w sferach pożytku publicznego w konkursach 2019: 11.04. (czwartek) PRUSZCZ GD. godz. 17:00 Starostwo Powiatowe, sala 213, II piętro.

Zapraszamy także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski (istnieje możliwość umówienia się na konkretną godzinę spotkania): 24.04. (środa) PRUSZCZ GD. w godz. 14:00-18:00 Starostwo Powiatowe, sala 213, II piętro.

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych* i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

*organizacje działające nie dłużej niż 2,5 roku, z przychodami do 25 000 zł (wnioskować mogą także organizacje będące w trakcie procesu rejestracji!).

Termin naboru: od 28 marca do 28 kwietnia 2019 dla wniosków o dotacje:

Mini-grant do 500 zł na inicjatywę ze sfery pożytku publicznego

Grant do 5000 zł na projekt ze sfery pożytku publicznego

Termin naboru: od 28 marca do 23 maja 2019 dla wniosków o dotacje:

Grant do 5000 zł na wsparcie rozwoju młodej organizacji pozarządowej

UWAGA: W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek!

Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 czerwca do 30 listopada 2019 (dla rozwoju młodych organizacji: od 1 lipca do 30 listopada 2019)!

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line.

UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

Zadanie jest współfinansowane w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Więcej informacji na stronie: http://www.akumulatorspoleczny.pl/pl