Obserwuj nas:
W sobotę 21 października od godz. 9:30 zapraszamy na 33 epizod XII-tego sezonu Parkowych„. Miejsce nietypowe, całkowicie nowa mapa, a przede wszystkim ciekawe tereny leśne zapewne zrekompensują nieco dłuższy niż zazwyczaj dojazd na imprezę. Wiele zakamarków i ciekawych  miejsc, punkty o różnym stopniu trudności i nieoczywiste przebiegi to wszystko czeka na Was w najbliższą sobotę, 21 października w Bąkowie.

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków Powiatu Gdańskiego, dzięki czemu mieszkańcy całego Powiatu startują za free!

PROGRAM IMPREZY
9:30-14:00 praca biura zawodów (nie trzeba przychodzić na 9:30, można być o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu).
10:00 – 13:00 start uczestników
14:00 – zamknięcie mety
14:00 – 15:00 planowane zbieranie punktów.
 ZGŁOSZENIA
Drogą internetową za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.parkowebno.pl/wyslij-zgloszenie-sep/gry-parkowe (preferowane) lub w bazie zawodów w miarę dostępnych map.
Mieszkańcy powiatu gdańskiego (zgłoszeni internetowo) dzięki wsparciu imprezy przez Starostwo Powiatowe Pruszcz Gdański są zwolnieni z opłat!
 UWAGA!!!
Zgłoszenie do piątku 20 października, do godz. 19:00 gwarantuje obniżoną opłatę startową, a osoby zarejestrowane do czwartku 19 października (do godz. 23:59), mogą zamówić okolicznościowy medal.
Patronat nad imprezą objęli:
Trojmiasto.pl
Familytime.pl
Radio Gdańsk S.A
Starostwo Powiatowe Pruszcz Gdański

Gminy Powiatu Gdańskiego