Historia na prąd – zaproszenie na szkolenie dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka – Filia w Pruszczu Gdańskim zaprasza nauczycieli historii, wiedzy o społeczeństwie, polonistów, wychowawców i innych zainteresowanych na spotkanie informacyjne pt. „Historia na prąd. O tym, w jakich miejscach warto szukać ciekawych materiałów na zajęcia”.

Spotkanie poprowadzi dr Barbara Męczykowska, starszy specjalista  OBEN IPN w Gdańsku.

Odbędzie się ono w dniu 22 listopada br. (czwartek) w  godz. 13.00 – 15.00 Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej – Filii w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Pokoju 6.

Ponadto na spotkaniu  omówiona zostanie oferta IPN na bieżący rok szkolny.

Zapraszamy nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zgłoszenia do dnia 21 listopada br. na adres mailowy biblioteki : pbwpruszczgd@pbw.it.pl lub telefonicznie pod nr 58 682 32 45.