II edycja Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Pawła Adamowicza

Starosta Gdański i Rada Seniorów Miasta Pruszcz Gdański zapraszają Seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia i zamieszkują na terenie powiatu gdańskiego do udziału w II edycji Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior-Obywatel” im. Pawła Adamowicza. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Celem olimpiady jest pogłębienie wiedzy obywatelskiej seniorów na temat Konstytucji RP i innych aktów prawnych regulujących prawa i obowiązki obywatelskie. Eliminacje powiatowe planowane są w terminie między 20 a 25 września w sali obrad Rady Miasta Pruszcz Gdański przy ul. Grunwaldzkiej 20 w Pruszczu Gdańskim. Laureaci eliminacji powiatowych rywalizować będą na szczeblu wojewódzkim.

Dokładna data eliminacji powiatowych zostanie podana do wiadomości w późniejszym terminie.

Szczegółowe informacje o II edycji Olimpiady – materiały edukacyjne, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu można uzyskać w Biurze Rady Miasta Pruszcz Gdański.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz materiały edukacyjne dla zainteresowanych osób dostępne są również w załącznikach.