III edycja Pomorskiej Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Pawła Adamowicza

Starosta Gdański, Burmistrz i Rada Seniorów Miasta Pruszcz Gdański zapraszają Seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia zamieszkujących na terenie powiatu gdańskiego do udziału w kolejnej – III edycji Pomorskiej Olimpiady Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Pawła Adamowicza. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Celem olimpiady jest pogłębienie wiedzy obywatelskiej seniorów na temat Konstytucji RP i innych aktów prawnych regulujących prawa i obowiązki obywatelskie. Laureaci eliminacji powiatowych rywalizować będą na szczeblu wojewódzkim.

Zapraszamy do zapoznania się z wykładami z dziedziny nauk społecznych zamieszczanymi w każdy czwartek o godzinie 12.00 na stronie internetowej Klubu Olimpijczyka „Srebrni Obywatele” – https://srebrniobywatele.wordpress.com/olimpiada/ oraz na facebookowej stronie „Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej”. Na ww. stronach można także zapoznać się z Regulaminem oraz innymi informacjami dotyczącymi III edycji Olimpiady.

Materiały edukacyjne do samokształcenia, formularz zgłoszeniowy oraz dokładna data i miejsce eliminacji powiatowych zostaną zamieszczone w późniejszym terminie.