Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Pruszczu Gdańskim organizuje 22 lutego 2019 r. dwa bezpłatne szkolenia dla pracodawców.

Szanowni Państwo,

Pierwsze z nich, które rozpocznie się o godzinie 9.00 poświęcone będzie elektronizacji akt pracowniczych. W jego trakcie wyjaśnimy na czym polega projekt e-akta i jak zmienia się okres przechowywania akt pracowniczych. Wskażemy również zmiany, które zostaną wprowadzone w Programie Płatnik i e-Płatnik oraz na profilu płatnika składek na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) oraz jakie są zmiany w bieżąco składanych dokumentach.

Podczas drugiego szkoleniu przybliżymy problematykę kontroli zwolnień lekarskich od pracy w zakresie prawidłowości orzekania i prawidłowości ich wykorzystywania.

Szkolenie rozpocznie się o 11.00.
Każde ze szkoleń potrwa około 2 godzin.
Zgłoszenia uczestnictwa w obu szkoleniach przyjmujemy mailowo pod adresem: Ewa.Polowczyk@zus.pl lub telefonicznie pod numerami (58) 692 47 16 i (58) 692 47 50.