Jutro otwarcie przetargu na siedzibę pogotowia

To ważna wiadomość dla wszystkich mieszkańców Powiatu Gdańskiego. Jutro o godzinie 12 w siedzibie Starostwa Powiatu Gdańskiego nastąpi oficjalne otwarcie ofert na budowę nowej siedziby pruszczańskiego pogotowia.

- To nasz najważniejszy, tegoroczny przetarg – mówi Starosta Powiatu Gdańskiego, Stefan Skonieczny. Mam nadzieję, że wszystko rozstrzygnie się pomyślnie i już w lipcu wykonawca pojawi się na placu budowy, przy ulicy Raciborskiego.

Przetarg cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych wykonawców, którzy zadają dużo pytań. Co ciekawe, większość to lokalne firmy z Powiatu Gdańskiego i Trójmiasta.

Nowa siedziba pogotowia powstanie na działkach przekazanych Powiatowi  Gdańskiemu przez Agencję Nieruchomości Skarbu Państwa i Miasto Pruszcz  Gdański.

Już wkrótce ruszą także prace uzupełniające przy inwestycjach Narodowego Programu Rozbudowy Dróg Loklanych.