Kolejny etap modernizacji Wydziału Komunikacji

Za kilka dni Zarząd Powiatu Gdańskiego otworzy oferty w przetargu na wykonanie jednej z najważniejszych tegorocznych inwestycji w Powiecie Gdańskim. Jest nią przebudowa sali obsługi klienta w Wydziale Komunikacji, oraz wykonanie zabudowy meblowej. - Przebudowa sali obsługi klienta to drugi etap modernizacji pomieszczeń obsługi klienta w budynku Powiatu Gdańskiego mówi Wicestarosta Marian Cichon. Opracowany przez nas projekt zapewni nowocześniejszy standard obsługi. Zmienią stanowiska obsługi klientów, które zapewnią większą intymność. Będzie więcej miejsca dla oczekujących a urzędnicy będą dysponować bardziej ergonomicznymi stanowiskami pracy. Na czas modernizacji, która, w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia przetargu, planowana jest na drugą połowę lutego i potrwa około dwóch miesięcy, stanowiska rejestracyjne przeniosą się do północnego skrzydła budynku powiatu.