21.04.2023

Na liniach Operatora PKS: w czasie „majówki” w dniu 2 maja (wtorek) oraz w czasie tzw. długiego weekendu w czerwcu – dnia 9 czerwca (piątek po Bożym Ciele) obowiązują wyjątkowo sobotnie rozkłady jazdy. Wyjątkowo w tych dniach jak w dni powszednie poza okresem wakacji pojedzie autobus na trasie linii 862 i 863 w gminie Pszczółki.

W dniach 1 i 3 maja oraz 8 czerwca (dni świąteczne) – komunikacja funkcjonuje wg niedzielnych rozkładów jazdy (bez ograniczeń).

Ponadto informujemy, że od poniedziałku 1 maja zgodnie ze stałym rozkładem jazdy rusza więcej połączeń na trasie linii 870 realizowanych w wydłużonej relacji z Gdańska przez Sztutowo do Krynicy Morskiej we wszystkie dni tygodnia.

Na liniach Operatora Albatros: w dniach 1 i 3 maja 2023r. autobusy kursują według rozkładu jazdy w dni świąteczne. W pozostałych dniach 2, 4 i 5 maja 2023r. obowiązuje rozkład jazdy jak w dni nauki szkolnej. Wyjątkiem będzie linia nr 8, która od 1 do 5 maja nie będzie funkcjonować.