Lokalna Grupa Działania „Trzy Krajobrazy” zaprasza na spotkania konsultacyjne odnośnie wspólnego opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju.

Wchodzimy w nowy okres finansowania Unii Europejskiej na lata 2014-2020. LGD „Trzy Krajobrazy” przystąpiła do prac nad opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR), która wyznaczy nowe cele i przedsięwzięcia, które będą realizowane w najbliższych latach w naszym regionie.
Ważnym elementem budowy strategii jest aktywny udział społeczności obszaru reprezentowanej przez wszystkie grupy społeczne i sektory – publiczny, gospodarczy, społeczny. Przyszła strategia rozwoju w dużej mierze ukierunkowana będzie na tworzenie miejsc pracy i rozwój mikroprzedsiębiorstw, ale również powinna zaspokajać potrzeby mieszkańców obszaru i rozwiązywać istniejące problemy.

Spotkanie skierowane jest w szczególności do liderów społeczności lokalnych, przedstawicieli Urzędów Gmin i organizacji pozarządowych oraz wszystkich chcących skorzystać ze wsparcia finansowego Unii Europejskiej do realizacji swoich zamierzeń.

Poniżej przedstawiamy terminy i miejsca spotkań w poszczególnych gminach.

Pruszcz Gdański/Urząd Gminy ul. Wojska Polskiego 30 – 10.08.2015 godz. 12-16
Cedry Wielkie/Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Osadników Wojskowych 41 – 13.08.2015,godz. 12-16
Suchy Dąb/Urząd Gminy, ul. Gdańska 17 – 17.08.2015, godz. 12-16
Pszczółki/Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Kościelna 8 A – 20.08.2015, godz. 12-16