„Marzec na obcasach” - cykl inspirujących wykładów i warsztatów

Szanowni Państwo,

Marszałek Województwa Pomorskiego  Mieczysław Struk zaprasza mieszkanki Pomorza do udziału w cyklu inspirujących wykładów i warsztatów „Marzec na obcasach”. Emocje, biznes, motywacja, rozwój zawodowy, kompetencje, sukces – to tematy, które będą poruszone podczas marcowych spotkań. Będzie ciekawie, inspirująco i kreatywnie. Spotkania i warsztaty, prowadzone przez specjalistów z wielu dziedzin: m.in. doradców zawodowych, coachów, psychologów biznesu, stylistów ruszają już w pierwszych dniach marca w: Bytowie, Chojnicach, Człuchowie, Gdańsku, Gdyni, Kartuzach, Kościerzynie, Kwidzynie, Lęborku, Malborku, Nowym Dworze Gdańskim, Pruszczu Gdańskim, Pucku, Słupsku, Starogardzie Gdańskim, Sztumie, Tczewie, Wejherowie. Wydarzenie organizują wspólnie Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, działający w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego, powiatowe urzędy pracy województwa pomorskiego oraz powiatowi konsultanci ds. poradnictwa edukacyjno - zawodowego.

Szczegółowy program warsztatów:

www.wup.gdansk.pl/marzecnaobcasach