Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w brydżu sportowym

W miniony weekend w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim odbyło się podsumowanie Mistrzostw Powiatu w brydżu sportowym. Rozgrywki składały się z 7 turniejów rozgrywanych parami i odbywały się raz w tygodniu od końca stycznia b.r . W poszczególnych turniejach zawodnicy zdobywali punkty, których największa ilość decydowała o pozycji w klasyfikacji generalnej. Spośród 28 uczestników wyłoniono zwycięzców z największą ilością punktów. Tytuł Mistrza Powiatu w brydżu sportowym otrzymał Pan Tadeusz Koronowski. Drugie miejsce zajął Pan Sławomir Lejk, a trzecie Pan Kazimierz Gralak. W klasyfikacji gmin największą ilość punków zdobyła Gmina Pruszcz Gdański. Na drugiej pozycji znalazło się Miasto Pruszcz, na trzeciej natomiast Gmina Kolbudy. Nagrody i puchary najlepszym wręczał Starosta Gdański Stefan Skonieczny.