Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w halowej piłce nożnej

W niedzielę, 15 marca b.r w Hali Sportowej w Trąbkach Wielkich 7 reprezentacji z gmin Powiatu Gdańskiego rywalizowało o tytuł Mistrza w halowej piłce nożnej. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których grano systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrali o 1 miejsce, a drużyny, które uplasowały się na drugiej pozycji walczyły o miejsce 3. Najlepsi okazali się reprezentanci Gminy Kolbudy. Rozegrali trzy mecze i wszystkie wygrali różnicą jednej bramki strzelonej w końcówkach meczów. Końcowa klasyfikacja drużyn: 1. G. Kolbudy 2. G. Pszczółki 3. G. Pruszcz Gdański 4. M. Pruszcz Gdański 5. G. Cedry Wielkie G. Trąbki Wielkie 6. G. Suchy Dąb Przyznano także nagrody indywidualne: Daniel Łęc (G. Pszczółki) został uznany za najlepszego bramkarza, a Mikołaj Kowalski (G.Pruszcz Gdański) i Łukasz Wołejko (G. Kolbudy) za zdobycie największej ilości goli - 3. Medale i puchary dla trzech najlepszych drużyn, a także nagrody indywidualne wręczali: Starosta Gdański Stefan Skonieczny i Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol. Organizatorami Mistrzostw byli: Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim, Urząd Gminy w Trąbkach Wielkich, GOKSiR w Trąbkach Wielkich oraz Powiatowa Rada ds. sportu i rekreacji.