Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w pogotowiu na Raciborskiego!

Dziś rano w nowym budynku Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Pruszczu Gdańskim, przy ulicy prof. Mariana Raciborskiego 2A, ruszyła nocna i świąteczna opieka zdrowotna

- Powrót do pruszczańskiego pogotowia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla mieszkańców Powiatu, to ważny moment, na który pracowaliśmy kilka lat – mówi Starosta Powiatu Gdańskiego Stefan Skonieczny, który dziś o godzinie 8 rano osobiście oczekiwał pierwszych pacjentów. - To też uzupełnienie funkcjonującej niezmiennie jak opieki chirurgicznej.

Pierwszym pacjentem nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w nowej przychodni przy ulicy Raciborskiego, była kichająca, 6 letnia Daria. Po pół godzinie od otwarcia ambulatorium, było ono już pełne pacjentów.
To nie koniec. W nowym budynku przy ulicy Raciborskiego Powiat zamierza uruchomić także przychodnię.

Jeszcze raz przypomnijmy:
Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej