Nowe obowiązki płatników od 01.01.2019 r. - spotkanie informacyjne w Urzędzie Skarbowym

Począwszy od dnia 01.01.2019 r. istnieje obowiązek przekazywania deklaracji podatkowych: PIT-11, PIT-8C, PIT-R od uzyskiwanych przez pracowników (podatników) w 2018 roku dochodów wyłącznie w formie elektronicznej w terminie do dnia 31.01.2019r.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pruszczu Gdańskim zaprasza zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu informacyjnym  "Nowe obowiązki płatnika po 1 stycznia 2019 r.", które odbędzie się w dniu 23.01.2019 r. o godzinie 14.30  w siedzibie Urzędu Skarbowego w Pruszczu Gdańskim przy ul. Łukasiewicza 2, sala nr 122. Spotkanie adresowane jest do płatników, którzy w latach ubiegłych składali informacje PIT-11 w formie papierowej.

Wszelkie informacje o nowych obowiązkach płatników można uzyskać także na stronie internetowej Ministerstwa Finansów www.mf.gov.pl oraz  na stronie Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku www.pomorskie.kas.gov.pl.