Obserwuj nas:
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że od dnia 17 maja 2024 r. (piątek) Mieszkańcy będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania i rozmowy z pracownikami Urzędu.
Usunęliśmy infrastrukturę ograniczającą wejście do budynku. Obsługa interesantów będzie odbywała się w poszczególnych pokojach budynku. Na holu wejściowym znajduje się tablica informacyjna z wyszczególnionym rozkładem pomieszczeń. Pozostawiliśmy możliwość obsługi osób z szczególnymi potrzebami na parterze przy wejściu. Po prawej stronie od wejścia znajduje się Biuro Podawcze, w którym można złożyć wnioski. Po lewej stronie znajduje się ogólnodostępna toaleta oraz stanowisko ochrony. Sekretariat Starosty znajduje się na I pietrze budynku.
Poszczególne Wydziały Urzędu i Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego aktualnie pozostają w niezmienionej lokalizacji.
Jest to jedna z pierwszych decyzji, której efekt będzie odczuwalny przez Mieszkańców. – powiedział Jarosław Karnath – Starosta Powiatu Gdańskiego.
Kolejnym tematem, nad którym już pracujemy będzie wzmocnienie Wydziału Komunikacji tak aby możliwie usprawnić obsługę interesantów. – dodał Starosta.
Link do godzin przyjmowania interesantów  https://powiat-gdanski.pl/…/godziny-przyjmowania…/

Gminy Powiatu Gdańskiego