Październikowe inwestycje na drogach Powiatu Gdańskiego

Powiat Gdański wraz z Miastem Pruszcz Gdański , Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad zakończył budowę skrzyżowania ul. Raciborskiego i Grunwaldzkiej wraz z mostkiem na kanale Raduni.
– Czekamy na niezbędne odbiory, które musi wykonać GDDKiA – mówi Marian Cichon Wicestarosta Gdański. Termin zakończenia odbiorów planowany jest na 4 października.
Trwa również przebudowa mostu w Lędowie , która ma się zakończyć do ...połowy grudnia. Powiat finalizuje także prace na ulicy Korzeniowskiego w Pruszczu Gdańskim.
Ponadto, właśnie zakończono budowę nakładki w centrum Pszczółek, chodnika w Pręgowie, Kolbudach i Łapinie, a także Grabinach Zameczku, Osicach i Cząstkowie. Wykonano także nakładkę w Borowinie i na drodze Kaczki-Golębiewo.