Pełnomocnicy ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

Przewodniczący Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych - Marek Olechnowicz, serdecznie zaprasza do udziału w wyborach do Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych kadencji 2019 – 2022.

Opis procesu wyborów i ich organizacji zawarty jest w załączniku Tryb powoływania członków/-iń Pomorskiej  Rady Organizacji Pozarządowych w głosowaniu powszechnym, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie informacje dotyczące zgłaszania kandydatów, przebiegu wyborów oraz formularze związane  z wyborami.

Wyniki wyborów ogłoszone zostaną w ciągu 30 dni od upłynięcia terminu głosowania podczas Pomorskiego Forum Organizacji Pozarządowych oraz na stronach internetowych

Najważniejsze terminy procesu wyborczego:

·         do 24 kwietnia 2019 r. – zgłaszanie kandydatów

·         do 28 kwietnia 2019 r. ogłoszona zostanie lista kandydatów i kandydatek

·         od momentu ogłoszenia przez 22 dni kalendarzowe będzie trwało głosowanie.

PDF icon procedurawyboryprop2019.pdf339.89 KB