Podpisano umowę na realizację tegorocznych „Schetynówek”

W dniu 12 maja b.r. w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim w obecności Zastępcy Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego oraz Wójtów Gmin Powiatu Gdańskiego została podpisana umowa na realizację zadania pn.: "Poprawa bezpieczeństwa na drogach Powiatu Gdańskiego poprzez modernizację dróg położonych na terenie Powiatu Gdańskiego w 2016 r." w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 - 2019. Całkowity koszt realizacji inwestycji wyniesie około 5.200.000 zł. Pierwsze mają rozpocząć się już w tym tygodniu od remontu drogi powiatowej Nr 2218G na odcinku Kaczki - Gołębiewo Wlk. Zakończenie prac, polegających na budowie około 4,4 km chodników i remoncie około 5 km dróg, planowane jest na koniec października br.