Powiat Gdański na Dniach Pruszcza Gdańskiego

Serdecznie zapraszamy na stoisko Powiatu Gdańskiego na stadionie CkiS podczas odbywających się w ten wekend XXVI Dni Pruszcza Gdańskiego.

Będziemy prezentować m.in. wystawę ogrodniczą przygotowaną przez uczniów i nauczycieli Technikum Architektury Krajobrazu oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej w ZSOiO w Pruszczu Gdańskim oraz częstować gości przysmakami przygotowanymi przez uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Rusocinie.

Na stoisku promować będziemy również nasz region - będzie można zaopatrzyć się w materiały promocyjne Powiatu Gdańskiego oraz Gmin z terenu Powiatu.

Znajdzie się również coś dla zdrowia – odwiedzający będą mogli sprawdzić pojemność swoich płuc za pomocą badania spirometrycznego, które wykonywał będzie pracownik Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Pruszczu Gdańskim.

Zapraszamy !!!