Powiat Gdański realizuje kolejne inwestycje, poprawiające jakość życia mieszkańców.

Największą, jest realizowana z Miastem Pruszcz Gdański, całkowita modernizacja ulicy Słowackiego w Pruszczu Gdańskim. Pierwszy etap inwestycji zakończony zostanie jeszcze w tym roku. Kolejny w przyszłym roku.

- W Cedrach Wielkich remontujemy ulicę Płażyńskiego a na drodze Przywidz – Szpon, kładziemy nową nakładkę nawierzchni – mówi Starosta Powiatu Gdańskiego, Stefan Skonieczny.

W miejscowości Bielkówko powstaje chodnik i przystanek autobusowy. W Trąbkach Małych, Bogatce, na drodze Przywidz, Trzepowo – Piekło, Ostrowitym, Suchym Dębie, chodniki.

- Jesteśmy także w takcie przetargów na zimowe utrzymanie dróg – dodaje Wicestarosta Marian Cichon. - Szczegóły na temat zimowego utrzymania dróg poznamy, kiedy uda się nam je wszystkie szczęśliwie zakończyć.