Przebudowa DK 91 w Pruszczu Gdańskim - zmiana organizacji ruchu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o planowanym rozpoczęciu robót drogowych związanych z przebudową skrzyżowania ulicy Grunwaldzkiej z ulicą Raciborskiego wraz z remontem obiektu mostowego. Zaplanowane prace wiążą się ze znacznymi utrudnieniami w ruchu drogowym na terenie Pruszcza Gdańskiego.
W dniu 15.03.2016 r. około godziny 18-tej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu (zgodnie z załączonym schematem), zakładająca całkowite zamknięcie ul. Raciborskiego w obrębie mostu oraz ruch jednokierunkowy ulicą Grunwaldzką w kierunku Gdańsk - Tczew. Ruch z kierunku Tczew - Gdańsk poprowadzony zostanie ul. Krótką. Przewidywany termin zakończenia realizacji zadania to 30.09.2016.

PDF icon Schemat tymczasowej organizacji ruchu662.61 KB