Przywracamy możliwość bezpośredniej obsługi osób ubiegających się o wydanie dokumentów z ewidencji gruntów i budynków

Z dniem 06.12.2021 przywracamy możliwość bezpośredniej obsługi osób ubiegających się o wydanie dokumentów z ewidencji gruntów i budynków. Ze względu na panującą nadal sytuację epidemiczną prosimy o składanie wniosków poprzez EPUAP lub do skrzynki podawczej. Przypominamy, iż możliwe jest zamówienie dokumentów zarówno w formie elektronicznej, jak i tradycyjnej z wysyłką na wskazany we wniosku adres.

Bezpośrednia obsługa będzie odbywała się w poniedziałki i piątki w godzinach 8.00-14.00 oraz środy w godzinach 9.00-15.00. Jednakże proszę mieć na uwadze, iż nie będzie możliwości oczekiwania w budynku – osoby będą wpuszczane pojedynczo, bez osób towarzyszących.

Wszystkie osoby zgłaszające się osobiście w urzędzie zobowiązane są do przestrzegania reguł wskazanych w Zarządzeniu Starosty Powiatu Gdańskiego nr 66/2020 z dnia 22 maja 2020 r., tj. do zachowania środków zapewniających ochronę osobistą wobec zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.