Wielkość czcionki

Current Size: 100%

Styl wyświetlania

Rozstrzygniecie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Szczęsliwy Dom, Szczęsliwa rodzina"

Komisja powołana do konkursu plastycznego "Szczęśliwy Dom, Szczęśliwa Rodzina" dokonała podsumowania powiatowego etapu konkursu, oceniła nadesłane prace oraz określiła kolejność miejsc w każdej grupie wiekowej. Ilość prac łącznie zaskoczyła wszystkich ponieważ było ich aż 233. Komisja wobec powyższego postanowiła nagrodzić kolejno:

w grupie OREW
I miejsce: Roksana Gostkowska, ORW Żuławski Słonecznik w Giemlicach
II miejsce: Błażej Mosek, ORW Żuławski Słonecznik w Giemlicach
III miejsce: Joanna Kraińska, PSONI w Pruszczu Gdańskim,
Wyróżnienie: Igor Szafrański, Szkoła Podstawowa Specjalna w Warczu
Wyróżnienie: Kamil Ciba, ORW Żuławski Słonecznik w Giemlicach
Wyróżnienie: Mateusz Bielicki, ORW Żuławski Słonecznik w Giemlicach
Wyróżnienie: Zuzanna Wieczorek, ORW Żuławski Słonecznik w Giemlicach
Wyróżnienie: Mateusz Kowalski, ORW Żuławski Słonecznik w Giemlicach
Wyróżnienie: Dominika Damrat, PSONI w Pruszczu Gdańskim
Wyróżnienie: Paulina Zonek, ORW Żuławski Słonecznik w Giemlicach

w grupie klas 0 - III
I miejsce: Julia Jaranowska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pruszczu Gdańskim.
II miejsce: Lena Piotrowska, SP Nr 1 w Pruszczu Gdańskim,
II miejsce: Marta Kiewlicz, SP Nr 1 w Pruszczu Gdańskim,
III miejsce: Nadia Shkribliak, SP Nr 1 w Pruszczu Gdańskim,
III miejsce: Maja Radomska, SP w Cedrach Wielkich,
Wyróżnienie: Zofia Bąk, SP w Kłodawie
Wyróżnienie: Antoni Bialuk, SP w Mierzeszynie
Wyróżnienie: Adam Pudlis, SP w Wiślince,
Wyróżnienie: Sofiia Trushchova, SP w Rotmance
Wyróżnienie: Pola Wenta, SP Nr 1 w Pruszczu Gdańskim,
Wyróżnienie: Judyta Filipiuk, SP w Cedrach Wielkich
Wyróżnienie: Wiktoria Głaszczyk, SP Nr 1 w Pruszczu Gdańskim
Wyróżnienie: Ewa Borowik, SP Nr 1 w Pruszczu Gdańskim
Wyróżnienie: Krystyna Rochoń, SP w Wiślince

w grupie klas IV – VIII
I miejsce: Marek Filipiuk, SP w Cedrach Wielkich
II miejsce: Martyna Szulc, SP w Mierzeszynie
II miejsce: Dawid Pietrzak, SP w Kłodawie
III miejsce: Oliwia Paszko, SP w Kłodawie
III miejsce: Paulina Komorowska, SP w Cedrach Małych
Wyróżnienie: Olaf Wichman, SP w Trąbkach Wielkich
Wyróżnienie: Filip Janowicz, ZSP w Borkowie
Wyróżnienie: Lena Włodarska, SP w Kłodawie
Wyróżnienie: Filip Żmuda - Trzebiatowski, ZSP w Borkowie
Wyróżnienie: Julia Krzymińska, ZSP w Borkowie
Wyróżnienie: Dominika Krzemińska, SP w Wiślince

wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Poniżej galeria prac:

Gminy Powiatu Gdańskiego

  • Gmina Cedry Wielkie
  • Gmina Kolbudy
  • Gmina Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański
  • Gmina Przywidz
  • Pszczółki
  • Gmina Suchy Dąb
  • Gmina Trąbki Wielkie