Wielkość czcionki

Current Size: 100%

Styl wyświetlania

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Szczęśliwy Dom, Szczęśliwa rodzina"

Komisja powołana do konkursu plastycznego „Szczęśliwy Dom, Szczęśliwa Rodzina" dokonała podsumowania i określiła kolejność miejsc w każdej grupie wiekowej.

W tym roku jury oceniło łącznie 224 prace, które zostały przygotowane przez uczniów szkół podstawowych i placówek rewalidacyjnych z terenu Powiatu Gdańskiego . Nagrodzono 28 osób.

Laureaci w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

Grupa OREW:

I miejsce: Ignacy Szczepankowski – Żuławski Słonecznik

II miejsce: Dorian Adamkowski - Żuławski Słonecznik

III miejsce: Jagoda Teodoruk – Żuławski Słonecznik

Wyróżnienie: Mateusz Samuszewski – Żuławski Słonecznik

Wyróżnienie: Krzysztof Czerwiński - Żuławski Słonecznik

Wyróżnienie: Adrian Niewiarowski - Żuławski Słonecznik

Grupa klas 0 - III:

I miejsce: Karolina Dalecka, SP Pszczółki

II miejsce: Julia Jaranowska, SP Nr 1 Pruszcz Gd.

II miejsce: Helena Rodak, SP Nr 1 Pruszcz Gd.

III miejsce: Wiktoria Bajer, SP Wiślinka

III miejsce: Zuzanna Zawada, SP Wiślina

Wyróżnienie: Milena Marczak, ZKiW Lublewo Gd.

Wyróżnienie: Zofia Koła, SP Suchy Dąb

Wyróżnienie: Judyta Filipiuk, SP Cedry Wielkie

Wyróżnienie: Gabriel Zarzycki, SP Kłodawa

Wyróżnienie: Zofia Krauze, SP Wiślina

Wyróżnienie: Bruno Mierzwiński, ZSP w Borkowie

Wyróżnienie: Monika Połtarzycka, Przedszkole Trąbki Wielkie

Wyróżnienie: Maja Pupecka, SP 2 Pruszcz Gd.

Grupa klas IV - VIII:

I miejsce: Jakub Bajer, SP Wiślinka

II miejsce: Amelia Martynelis, SP Kowale

II miejsce: Sofiia Matsukova, SP Nr 1 Pruszcz Gd.

III miejsce: Marcel Pietrzak, SP Kłodawa

III miejsce: Joanna Radziun, SP Nr 1 Pruszcz Gd.

Wyróżnienie: Maria Pastuszak, SP Nr 1 Pruszcz Gd.

Wyróżnienie: Marcel Filipiuk, SP Cedry Wielkie

Wyróżnienie: Dominika Krzemińska, SP Wiślinka

Wyróżnienie: Kinga Tomaszewska, SP Wocławy

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Poniżej galeria prac:

Gminy Powiatu Gdańskiego

  • Gmina Cedry Wielkie
  • Gmina Kolbudy
  • Gmina Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański
  • Gmina Przywidz
  • Pszczółki
  • Gmina Suchy Dąb
  • Gmina Trąbki Wielkie