Rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Moje ciekawe życie poza siecią komputerową”

„Moje ciekawe życie poza siecią komputerową” –powiatowy konkurs plastyczny rozstrzygnięty Starostwo Powiatowe wraz z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką – Filią w Pruszczu Gd. zorganizowały powiatowy konkurs plastyczny dla uczniów klas VII, VIII szkół podstawowych oraz klas I szkół ponadpodstawowych. Temat powiązany jest z tegorocznymi kierunkami polityki oświatowej państwa, z których jeden dotyczy technologii informacyjno-komunikacyjnej w edukacji. Trudna rzeczywistość pandemii wymusiła edukację zdalną i zwiększyła czas przebywania uczniów przed komputerami. A przecież wielu z nich ma swoje „życie pozakomputerowe”: różne pasje, którymi warto się pochwalić. Na zgłoszonych do konkursu kilku pracach widać amatorów jeździectwa i miłośników kontaktu z koniem. Mamy amatorów spacerów i rowerowych wycieczek, malowania pejzaży a także spotkań z rówieśnikami. Są też prace pasjonatki astronomii i gimnastyki artystycznej. Do konkursu zgłoszono 19 prac z 6 szkół powiatu gdańskiego. Lista laureatów: I miejsce : Paulina Ryńska kl. VII A Szkoła Podstawowa w Kowalach II miejsce ex equo : Julia Falk kl. VII G Szkoła Podstawowa w Kowalach Martyna Kanka kl. VIII Szkoła Podstawowa w Kłodawie III miejsce ex equo: Oliwia Krzemińska kl. VIII Szkoła Podstawowa w Cedrach Małych Yuliana Polyvana kl. VII D Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gd. Wyróżnienia : Justyna Krzyżanowska kl. VII A Szkoła Podstawowa w Łęgowie Julia Stawarz kl. VII G Szkoła Podstawowa w Kowalach Weronika Nawrocka kl. I C Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gd.