Ruszył plebiscyt internetowy "Modernizacja roku"

Zaczęcamy do głosowania na budynek Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim.

4 lipca o godzinie 10:00 wystartowało głosowanie internetowe "Plebiscyt MR 2017". W ten sposób, niezależnie od werdyktu Komisji, wybór najlepszych modernizacji i nowych w obiektów w Polsce powierzamy internautom. W celu oddania swojego głosu na obiekt należy:

1. wejść na stronę: http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt
2. Wybrać interesującą nas kategorię (np. Drogi i obiekty mostowe, Sportowe...)
3. Kliknąć na lupę z plusem, a następnie "zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos". Bezpośrednie przejście na podstronę jest możliwe przez kliknięcie na zdjęcie obiektu.
4. Na podstronie zaznaczyć "Nie jestem robotem" - a po udanej weryfikacji kliknąć "Zagłosuj"
5. Gotowe! Twój głos został oddany. Ponowne głosowanie z tego samego IP jest możliwe po 24 godzinach.

Warto pamiętać o możliwości oddania 1 głosu każdego dnia i podaniu swojego e-maila. Podając go przy każdym głosowaniu zwiększasz swoje szanse na wygraną cennych nagród przewidzianych dla głosujących. Jeden email możesz zostawić raz na 24h.

Głosujemy do 9 sierpnia 2018 godzina 12:00