Stypendyści I semestru roku szkolnego 2018/2019

W środę 17.10.2018 r. w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim uroczyście wręczono stypendia najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych za wybitne osiągnięcia naukowe oraz sportowe w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Uczniom osobiście pogratulował Starosta Gdański Stefan Skonieczny oraz Przewodniczący Komisji ds. Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Gdańskiego, Pan Jarosław Karnath.

W tym semestrze stypendia przyznano aż 40 osobom, (34 naukowych i 6 sportowych).  Najwyższą średnią – 6,0 osiągnęła Aleksandra Czerwińska z Zespołu Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim.

Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy wysokich wyników w nauce w kolejnym semestrze.

Pełna lista stypendystów: https://powiat-gdanski.pl/stypendia-za-wyniki-w-nauce-i-za-wyniki-sporto...