Tomasz Budzyński z Warcza najlepszy!

W dniu 7 marca 2015 zawodnicy z Klubu SENSEI wzięli udział w Ogólnopolskich Zawodach Juniorów i Seniorów w Brazylijskim Jiu Jitsu, które odbyły się w Gdańsku na obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego . Zawodnicy z klubu SENSEI Centrum Przygody i GTS gminy Pruszcz Gdański ( trenujący w Pruszczu Gdańskim w LO nr 1 i w Łęgowie) zdobyli w swoich kategoriach 3 medale.

Złoty medal - Tomasz Budzyński mieszkaniec Warcza gmina Trąbki Wielkie

Srebrny medal - Krzysztof Kwieciński mieszkaniec Rotmanki

Brązowy medal - Marcin Jach mieszkaniec Straszyna

Złoty medalista Tomasz Budzyński w wieku młodzika i juniora trenował judo i odnosił również sukcesy na matach Polski. Z uwagi na naukę na chwilę pozostawił ulubiona dyscyplinę . Ma w sobie coś z wojownika i nie spełnione marzenia z młodości, teraz kontynuuje i doskonali w Brazylijskim Jiu Jistu.

Jak widać Tomasz obrał dobry kierunek, który może mu w przyszłości przynieść wiele sukcesów .

Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętego sukcesu.

info Magdalena Boguszewska ,wkempa , foto Robert Plichta