Trwa termomodernizacja budynku warsztatów i internatu w ZSR Rusocinie

Trwa termomodernizacja kolejnego ważnego budynku użyteczności publicznej, należącego do Powiatu Gdańskiego - ZSR CKP w Rusocinie.
Przypomnijmy: Zarząd Powiatu Gdańskiego pozyskał dofinansowanie na ten cel z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. W ramach projektu zaplanowano kompleksową termomodernizację 5 obiektów użyteczności publicznej znajdujących się na terenie Powiatu Gdańskiego. Są to: Budynek Szkoły i byłego Internatu Zespołu Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim, Budynek Warsztatów i Internatu Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie oraz Budynek Domu Pomocy Społecznej w Zaskoczynie. Wartość projektu wynosi 9 656 821,96 zł.Projekt ma zostać zrealizowany do końca sierpnia 2019 roku.