Turniej Sportowo-Rekreacyjny Samorządowców Powiatu Gdańskiego

Wczoraj na boisku przy szkole podstawowej w Trąbkach Wielkich reprezentacje gmin i Starostwa Powiatowego zmagały się w Turnieju Sportowo-Rekreacyjnym. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: rzut do kosza, rzut ringo, strzał do pustej bramki, slalom piłką do nogi, piłką do kosza i unihockiem oraz przeciąganie liny. Nowością była ścianka wspinaczkowa, gdzie o zwycięstwie decydował najlepszy czas wejścia.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji nagrodzeni zostali medalami, natomiast laureata turnieju wyłoniono po podliczeniu punktów przyznawanych drużynom za wszystkie zadania.

Spośród 6 drużyn biorących udział w turnieju najlepsi okazali się gospodarze – reprezentacja gminy Trąbki Wielkie. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Pszczółek, a trzecie –Gmina Pruszcz Gdański