UWAGA - czasowe ograniczenie ilości osób przebywających jednocześnie na Sali Obsługi Wydziału Komunikacji

W związku z komunikatami Generalnego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego związanego z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 od dnia 12 marca 2020 roku wprowadza się czasowe ograniczenie ilości osób przebywających jednocześnie na Sali Obsługi Wydziału Komunikacji.

O ilości osób przebywających na Sali Obsługi będzie decydował pracownik ochrony.

Jednocześnie przypominamy, że dokumenty dotyczące obowiązkowego zawiadomienia o zbyciu lub nabyciu pojazdu można przesyłać drogą elektroniczną wypełniając formularz znajdujący się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) lub przesyłając na skrzynkę mailową: pojazd@powiat-gdanski.pl.

Szanowni Państwo, o ile sprawa nie wymaga osobistego stawiennictwa bardzo prosimy o korzystanie ze wskazanej wyżej drogi elektronicznej.

Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.