VI SESJA ZWYCZAJNA RADY POWIATU GDAŃSKIEGO

W miniony piątek, 29 marca b.r. odbyła się VI zwyczajna sesja Rady Powiatu gdańskiego, na której gościli między innymi:

Komendant Powiatowy Policji, Radosław Pietrzak, który przedstawił radnym sprawozdanie z działalności Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim za 2018 rok.

Prokurator Rejonowy, Marzena Pawłowicz-Johnstone przedstawiła sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie działania Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim w 2018 roku.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, Roland Budnik przedstawił radnym prezentację na temat podsumowania działalności i zadań Gdańskiego Urzędu Pracy w 2018 roku, a także sytuacji na rynku pracy w powiecie gdańskim w oparciu o dane statystyczne.