Wrześniowe spotkania w pruszczańskiej Bibliotece

Narodowe czytanie "Wesela" Wyspiańskiego i VII Piknik czytelniczy - tak rozpoczął się wrzesień w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim.

W piątek – 1 września 2017 r. - odbył się VII Piknik Czytelniczy, który był zwieńczeniem "Akcji Lato", trwającej w bibliotece przez dwa miesiące wakacji. Licznie zgromadzonych małych czytelników zabawiał Grzegorz Gajewski z Teatru Qfer. Aktor zaprosił dzieci i rodziców do wspólnej gry podczas przedstawienia oraz do zabawy na świeżym powietrzu.

W sobotę – 2 września 2017 r.  odbyło się Narodowe Czytanie "Wesela". Dramat Wyspiańskiego czytali: przedstawiciele samorządów, czytelnicy oraz pruszczańscy artyści.

Przed nami w najbliżyszmy czasie spotkanie z Adrianną  Godlewską-Młynarską -  aktorką, autorką książek, muzą Wojciecha Młynarskiego. Spotkanie odbędzie się 13 września b.r. (środa)  o godzinie 18.00 w powiatowej i miejskiej bibliotece publicznej.