WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH Z ZAKRESU NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

W dniu 26 listopada 2021 roku Zarząd Powiatu Gdańskiego podjął uchwałę nr 492/2021 w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu gdańskiego w 2022 roku wraz z udzieleniem dotacji na rok 2022.

Fundacji Instytut Aktywizacji Regionów z siedzibą w Gdyni dla: Prowadzenie punktu NPO w Pruszczu Gdańskim - kwota otrzymanej dotacji 63.360,00 zł

Fundacji Instytut Aktywizacji Regionów z siedzibą w Gdyni dla: Prowadzenie punktu NPP w Cedrach Wielkich, Suchym Dębie i w Trąbkach Wielkich - kwota otrzymanej dotacji 63.360,00 zł

Fundacji Instytut Aktywizacji Regionów z siedzibą w Gdyni dla: Prowadzenie punktu NPO w Straszynie, Cedrach Wielkich i w Przywidzu - kwota otrzymanej dotacji 63.360,00 zł.

Kwota dotacji ogółem: 190.080,00 zł