XLVIII sesja zwyczajna Rady Powiatu Gdańskiego

W miniony piątek, 16 marca b.r. odbyła się XLVII zwyczajna sesja Rady Powiatu Gdańskiego, na której gościł między innymi Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, Roland Budnik.

Dyrektor przedstawił radnym prezentację na temat podsumowania działalności i zadań Gdańskiego Urzędu Pracy w 2017 roku, a także sytuacji na rynku pracy w powiecie gdańskim w oparciu o dane statystyczne.

Podczas sesji zapoznano się również ze sprawozdaniem z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie za 2017 rok oraz oceną zasobów pomocy społecznej w Powiecie Gdańskim za 2017 rok. Podjęto także uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Miejskiej Pruszcz Gdański na Rozbudowę Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej.