Wielkość czcionki

Current Size: 100%

Styl wyświetlania

XVIII Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym

12 maja b.r. w hali sportowej im. A. Grubby w Szkole Podstawowej w Straszynie rozegrano  XVIII Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w tenisie stołowym

Wyniki:

Kategoria dziewcząt : 2009 i młodsze

I miejsce Oliwia Dymińska – Krzywe Koło

II miejsce Lena Olszewska - Straszyn

III miejsce Liliana Krupińska – Sobowidz

Kategoria dziewcząt 2008 – 2007

I miejsce - Martyna Magier - Steblewo

II miejsce – Oliwia Struzik – Skowarcz

Kategoria dziewcząt 2006-2004

I miejsce – Zofia Szlufik – Kolbudy

II miejsce – Oliwia Fijał – Koźliny

III miejsce – Rozalia Hinz – Koźliny

Kategoria kobiet 2003 – 1999

I miejsce – Angelika Lewandowska – Koźliny

II miejsce – Natalia Lejk – Żelisławki

Kategoria kobiet 1998-1989

I miejsce – Ewelina Struzik – Skowarcz

II miejsce – Wioletta Sztejner – Koźliny

Kategoria kobiet 1988 – 1959

I miejsce Agnieszka Pettke – Sobowidz

II miejsce – Daria Zelewska – Żelisławki

Kategoria chłopcy 2009 i młodsi

I miejsce Antoni Gurbisz – Sobowidz

II miejsce – Patryk Lesner – Straszyn

III miejsce – Gabriel Kabulski – Borkowo

Kategoria chłopcy 2008 – 2007

I miejsce – Bartosz Pawlukiewicz – Sobowidz

II miejsce – Karol Jaworski – Jagatowo

III miejsce – Kuba Spenst – Koźliny

Kategoria chłopcy 2006-2004

I miejsce – Adam Żuk – Straszyn

II miejsce – Piotr Robaczewski – Koźliny

III miejsce – Kajetan Grzesiuk – Klępiny

Kategoria mężczyźni 2003- 1999

I miejsce – Filip Sendłak – Steblewo

II miejsce – Bartosz Dering – Żelislawki

III miejsce – Dawid Kit – Straszyn

Kategoria mężczyźni 1998-01989

I miejsce – Adrian Stefański – Skowarcz

II miejsce – Dariusz Pettke – Kaczki

III miejsce - Michał Krzewski – Borkowo

Kategoria mężczyźni 1988-1959

I miejsce – Witold Miklaszewski – Koxliny

II miejsce – Dariusz Matyjas – Cedry Wielkie

III miejsce – Adam Zelewski – Żelisławki

Kategoria open 1958 i starsi

I miejsce – Władysław Mazurek - Sobowidz

II miejsce – Kazimierz Miklaszewski  - Grabiny Zameczek

III miejsce – Gabriela Rodnicka – Sobowidz

Puchary zwycięzcom wręczał Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gdańskiego Pan Andrzej Pastuszek. Zawody prowadził sędzia Eugeniusz Chyliński.

Gminy Powiatu Gdańskiego

  • Gmina Cedry Wielkie
  • Gmina Kolbudy
  • Gmina Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański
  • Gmina Przywidz
  • Pszczółki
  • Gmina Suchy Dąb
  • Gmina Trąbki Wielkie