Zakończenie Projektu "Zdolni z Pomorza" w powiecie gdańskim

W dniu 9 czerwca w ZSOiO w Pruszczu Gdańskim, odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Zdolni z Pomorza” w powiecie gdańskim. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, ich rodziny oraz nauczyciele. Prowadzący projekt w naszym powiecie, pan Jan Kopiński, powitał przybyłych i podsumował tegoroczne działania.Szczególnie zasłużeni uczniowie, którzy osiągnęli wysokie miejsca w konkursie projektów, zostali wyróżnieni otrzymując nagrody. Poszczególni prowadzący wyróżnili swoich zdolnych podopiecznych. Na koniec pan Kopiński przedstawił plany na kolejny rok i podziękował za aktywny udział uczniów i nauczycieli. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, odbył się poczęstunek, któremu towarzyszyły pasjonujące rozmowy, podsumowujące wydarzenia z minionego roku szkolnego. Pod koniec tygodnia odbędzie się uroczysta gala podsumowująca projekt na terenie całego województwa pomorskiego, w której zostaną także wyróżnienie uczestnicy z naszego powiatu.