Zamknięcie fragmentu ulicy Dworcowej/ Nowowiejskiego w Pruszczu Gdańskim

Tymczasowa organizacja ruchu w rejonie ul. Dworcowej/ Nowowiejskiego oraz ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim

Gmina Miejska Pruszcz Gdański informuje, że w związku z realizacją inwestycji pn.: „Budowa węzłów integracyjnych Pruszcz Gdański, Cieplewo i Pszczółki wraz z trasami dojazdowymi. Zadanie nr 7: Budowa ścieżki pieszo- rowerowej od ul. Sikorskiego do ujścia Strugi Gęś w Pruszczu Gdańskim”, obejmującej m.in. budowę kładki pieszo- rowerowej przez Strugę Gęś w rejonie ul. Sikorskiego i przebudowę przepustu drogowego pod ul. Nowowiejskiego w Pruszczu Gdańskim, planuje wprowadzenie czasowej organizacji ruchu:

w dniach od 11.03.2019 r. do 12.05.2019 r. zakładającej zamknięcie fragmentu ulicy Dworcowej/ Nowowiejskiego w okolicy przepustu Strugi Gęś pod ul. Nowowiejskiego.

w dniach od 13.05.2019 r. do 19.05.2019 r. zakładającej zwężenie jezdni ul. Sikorskiego w okolicy skrzyżowania ulicy z torami kolejowymi.

Schematy tymczasowej organizacji ruchu w poszczególnych etapach wykonywania robót budowlanych (2-3) przedstawiono na załącznikach graficznych.

Aktualne informacje o organizacji ruchu w rejonie prowadzonych prac dostępne będą na stronie internetowej Urzędu Miasta: www.pruszcz-gdanski.pl

Przepraszamy za utrudnienia.