Zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym

17 września odbędzie się już XII edycja konkursu kulinarnego "Niebo w Gębie, czyli przysmaki powiatu gdańskiego". Dania można zgłaszać do 10 września b.r. w kategoriach: dania żuławskie, dania mięsne, ryby, wypieki, nalewki, domowa spiżarnia oraz inne.

Zgłoszenia mozna przesyłać do 10 września 2017 r. pod adres: Stowarzyszenie "Żuławy Gdańskie", Trutnowy, ul. Podcieniowa 7, 83-020 Cedry Wielkie lub email: e.kufel@wp.pl Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko uczestnika, przepis na zgłaszaną potrawę, dokładny adres, nr telefonu, adres email. Konkurs współfinansowany jest przez Powiat Gdański. Rozstrzygnięcie odbędzie się 17 września (niedziela) o godz. 16 w żuławskim domu podcieniowym w Trutnowach.