Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „BĄDŹMY EKO ZAANGAŻOWANI”

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka – Filia w Pruszczu Gdańskim oraz Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim zapraszają uczniów klas VI, VII, VIII szkół podstawowych i klas I szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w powiatowym konkursie plastycznym pt. „BĄDŹMY EKO ZAANGAŻOWANI”. Celem konkursu jest m. in. rozwój świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży a także zachęcanie do podejmowania praktycznych działań na rzecz ochrony środowiska.

Prace plastyczne w formacie A ³, wykonane techniką dowolną prosimy dostarczyć do PBW Filii w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Pokoju 6 do dnia 16 listopada br. Jury powołane przez organizatora dokona oceny prac, biorąc pod uwagę m. in. zgodność z tematem,

walory merytoryczne, artystyczne i estetyczne. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych.

Wszelkich informacji udzielają organizatorzy

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!